DEALER BMW AUTO-BRECZKO.

Jesteśmy tu dla Ciebie.

Salon Dealer BMW Auto-Breczko.

WPROWADZENIE.

Auto–Breczko, to firma profesjonalnie zajmująca się motoryzacją od 1983 roku. Jako dealer BMW funkcjonujemy od 1993 roku. Dzięki Państwa inspiracji i wsparciu 7 sierpnia 2006 roku otworzyliśmy nasz NOWY SALON przy zbiegu ulic Jana Pawła II i Kleeberga (wylot na Warszawę). Możemy teraz zapewnić Państwu jeszcze wyższy poziom obsługi, nowocześniejsze zaplecze serwisowe, większy salon oraz bardzo dogodną lokalizację. W połączeniu z wieloletnim doświadczeniem i wykwalifikowaną załogą daje to godne warunki do reprezentowania na terenie Podlasia marki jaką jest BMW.


Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego punktu dealerskiego. Oferujemy na miejscu profesjonalne doradztwo w zakresie sprzedaży nowych samochodów, nowoczesny i solidny serwis, szeroką gamę oryginalnych części i akcesoriów oraz usługi finansowe i ubezpieczeniowe. Nasze wyzwanie to wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klienta.


NAGRODY I OSIĄGNIĘCIA FIRMY AUTO-BRECZKO:


2016 rok - zdobyliśmy "Tytuł laureata organizacji uczącej się".


2013 rok - obchodziliśmy 30 lecie istnienia.


2012 rok - uzyskaliśmy CERTYFIKAT Wiarygodności Biznesowej.


2009 rok - wyróżniają nas "Najlepsze wyniki w zakresie jakości obsługi klienta" w całej sieci dealerskiej BMW w Polsce.


2006 rok - otrzymaliśmy "Platynową Malwę" oraz wyróżnienie otrzymane z rąk Prezesa BMW Polska za "Najlepsze wyniki w zakresie jakości obsługi klienta", co potwierdza, że nasze działania włożone w rozwój firmy, zostały zauważone.


2005 rok - Krajowa Izba Gospodarcza przyznała nam certyfikat "Przedsiębiorstwo Fair Play", za rzetelną działalność zgodną z prawem i zasadami etyki.


Otrzymaliśmy również nagrodę magazynu "Malwa" w XII edycji rankingu najlepszych producentów i usługodawców. Nagroda w kategorii Najlepsze Salony Samochodowe.


Dodatkowo pomyślnie zakończyliśmy proces wdrażania systemu zarządzania QMA. Jest to system funkcjonujący w sieci dealerów BMW na całym świecie, a dla naszych klientów to świadectwo najwyższego poziomu obsługi.


2004 rok - zdobyliśmy "Najwyższy Stopień Satysfakcji Klienta w usługach serwisowych" w całej sieci dealerskiej BMW w Polsce.


2003 rok - otrzymaliśmy tytuł „Najlepszego dealera roku 2003” w wyniku przemyślanej strategii właścicieli oraz doświadczenia i szerokich kwalifikacji pracowników firmy.